• Nowy

Cukiernia Pod Amorem Tom 2 Cieślakowie mp3 Audiobook Małgorzata Gutowska-Adamczyk

4,00 zł
Brutto
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)Dalszy ciąg losów Hryciów i Zajezierskich w barwnej powieści "Cukiernia pod Amorem. Cieślakowie" spod pióra autorki Małgorzaty Gutowskiej - Adamczyk.

Autorka znowu przenosi nas do Gutowa, gdzie Iga Hryć w dalszym ciągu stara się rozwikłać zagadkę tajemniczego pierścienia, jednak zamiast wyjaśnienia tajemnicy. Na jej drodze pojawiają się kolejne problemy, z których wcale nie najmniejszym jest nowa znajoma ojca - piękna, rudowłosa Helena. Oprócz starych wątków pojawiają się nowi bohaterowie. Rodzina Cieślaków, którzy na początku zajmowali się drobnymi kradzieżami, a w końcu zaczęli funkcjonować w branży jako prężne, rodzinne przedsiębiorstwo. Grażyna Toroszyn, zwana także Giną Weylen, która już w wieku lat jedenastu wymyśliła swój pseudonim artystyczny i marzyła, aby zostać gwiazdą estrady. Pełna energii dziewczynka, już od najmłodszych lat miała jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Gina chciała zostać aktorką, co w ówczesnych czasach było dość niecodziennym planem.  

Pisarka ponownie łączy dwa światy, raz znajdujemy się we współczesnym Gutowie, by za chwile przenieść się w świat dwudziestolecia międzywojennego i ważnych dla Polski wydarzeń historycznych.

Małgorzata Gutowska - Adamczyk - autorka książek przeznaczonych głównie dla młodzieży. Pisarka jest autorką, między innymi, takich powieści jak: "Podróż do miasta świateł. Rose de Vallenord" (2013), "Kalendarze" (2015), "Wystarczy że jesteś" (2017), "Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich" (2012), "110 ulic" (2013). Wielokrotnie nagradzana między innymi za powieść "Cukiernia pod amorem" otrzymała tytuł Książki Roku 2011 Portalu Granice.pl. Prywatnie matka dwójki synów i żona reżysera filmowego.


Nasza Księgarnia 2011, ISBN: 9788310121868, format mp3, czas trwania: 13:33


15148