• Nowy

Byłem ziemniaczanym oligarchą Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować John Mole

5,00 zł
Brutto
Ilość

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Byłem ziemniaczanym oligarchą to kolejna znakomita powieść Johna Mole a, autora bestsellerowej książki Moja wielka grecka przygoda. Anglik, absolwent studiów MBA z piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowej bankowości oraz autor kilku książek, w saunie doznaje olśnienia i postanawia otworzyć sieć restauracji szybkiej obsługi z pieczonymi ziemniakami. Nawiązuje współpracę z brytyjską restauracją oraz rosyjskim Związkiem Rolników, zyskuje dotacje z brytyjskiego Funduszu Know-How i rozpoczyna pogoń za idealnym kartoflem we wchodzącej w krwiożerczy kapitalizm Rosji. W tym czasie próbuje rozkręcać inne biznesy, pada ofiarą śpiewających energetycznych wampirów, paraduje w spódniczce baletowej, demonstruje na placu Czerwonym i jeździ na grzbiecie świni. Aż w końcu staje twarzą w twarz z rosyjskimi gangsterami.

Zakulisowe spojrzenie na nową Rosję, w której wszystko jest możliwe. Znakomicie napisana i w najwyższym stopniu zajmująca książka bada zbiorową świadomość Rosjan, jednocześnie pokazując, co trzeba zrobić, żeby rozkręcić biznes w kraju, który do niedawna stanowił ikonę komunizmu.

Adventure Travel Magazine Zabawna i wnikliwa powieść dająca sugestywny obraz prawdziwych Rosjan, ich życia, radości i smutków w pogrążonym w chaosie kraju.

Rodric Braithwaite, ambasador Wielkiej Brytanii w Moskwie w latach 1988 1992 i autor książek Across the Moscow River oraz Moskwa 1941. Największa bitwa II wojny światowej

 

Carta Blanca 2012, ISBN: 978-83-7705-216-7, 125x200, 288 s., oprawa miękka

 

Byłem ziemniaczanym oligarchą Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować John Mole

PWN0019642