Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Kontrakt Śmierć na zamówienie reż Axel Sand

2,50 zł
Brutto
Ilość

Młody Amerykanin, David Glover, pracuje jako kurier w Berlinie. Jest bardzo zakochany w koleżance z pracy, Jenny. Nie miał jeszcze odwagi wyznać jej swoich uczuć. Musi się jednak spieszyć, gdyż Jenny wyjeżdża do Barcelony na studia. Ostatnią jego szansą jest romantyczna kolacja we dwoje. Niestety nic nie układa się tak jak David zaplanował.

Podczas ostatniego kursu, do samochodu Davida wskakuje piękna Lara - niebezpieczny płatny zabójca o pseudonimie Lorca, która podaje się za policjantkę biura kryminalnego. David chce jej pomóc, ale nie zdaje sobie sprawy, że właśnie został wrobiony w ostatnie zabójstwo. W całą sprawę zostaje wplątana Jenny.

Płyta DVD, Dźwięk: DD 5.1, Obraz: 4:3, Czas proj: 93 min, kolor, Język: angielski, Lektor: polski, Napisy: polskie, Występują: Drew Fuller, Tanja Wenzel i in.

Kontrakt Śmierć na zamówienie reż. Axel Sand

DVD
CAR0014631