Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Bernardo Bertolucci biografia + film Marzyciele

3,00 zł
Brutto
Ilość

Opis filmu: Paryż, wiosna 1968. Burzliwe wydarzenia polityczne i społeczne, rewolucyjne zmiany w obyczajowości. Na tym tle rozgrywa się historia trójki młodych ludzi. Francuskie rodzeństwo, Isabelle i Theo, poznaje amerykańskiego studenta Matthew, który przyjechał do Paryża, aby poznać wielką europejską kulturę i historię. Bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie i wkrótce postanawiają zamieszkać razem. Od tej chwili rozpoczyna się wyrafinowana gra emocjonalna i seksualna oparta na kontrowersyjnych zasadach. Wyzwoleni młodzi ludzie prowadzą coraz bardziej niebezpieczne eksperymenty, badając granice, do których mogą się posunąć.

New Media Concept, ISBN: 978-83-7675-153-5, 150x195, 20 s., płyta DVD: Dźwięk: 5.1, Obraz: 16:9, Czas proj: 110 min, kolor, Język: angielski, polski lektor, występują: Eva Green, Michael Pitt i in.

 

Bernardo Bertolucci biografia + film Marzyciele

4900