Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Woody Allen biografia + film Jak się masz koteczku?

3,50 zł
Brutto
Ilość

Opis filmu: Zwariowana komedia zamiast dramatycznego thrillera, surrealistyczny humor w miejsce szpiegowskiej intrygi, werbalna błazenada w zamian emocjonującej akcji... Zdumiewające efekty debiutu reżyserskiego Woody'ego Allena, który z szarlatańskim błyskiem dubbinguje japoński oryginał, przemieniając go w film przepełniony absurdalnym dowcipem. To obraz, w którym nowojorski mistrz objawia światowej kinematografii geniusz artystyczny i odważnie zapowiada realizację swoich nowatorskich wizji. Walka wywiadów o tajemniczy mikrofilm, będąca osią fabuły pierwowzoru, po modyfikacjach amerykańskiego twórcy przeistacza się w nonsensowną pogoń za kluczowym dla globalnej polityki przepisem na sałatkę jajeczną. Wśród pościgów i strzelanin odbywa się rozgrywka agentów o umieszczenie nowego państwa na mapie świata.

New Media Concept, ISBN: 978-83-7675-147-4, 150x195, 20 s., płyta DVD: Dźwięk: 2.0, Obraz: 16:9, Czas proj: 76 min, kolor, Język: angielski, polski lektor, występują: Woody Allen, Tatsuya Mihashi i in.

 

Woody Allen biografia + film Jak się masz, koteczku?

4897