Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Pedro Almodovar biografia + film Zwiąż mnie

3,50 zł
Brutto
Ilość

Opis filmu: Ricky wychodzi ze szpitala dla umysłowo chorych. Pierwsze kroki kieruje do byłej kochanki, "gwiazdki" kina porno, Mariny. Dziewczyna nie wykazuje zainteresowania kontynuowaniem dawno zakończonej znajomości, odtrącając adoratora. Ricky nie może pogodzić się z porażką. Zdesperowany, nachodzi ją w domu, a gdy Marina nie chce go wpuścić, ogłusza ją uderzeniem w głowę. Nieprzytomną zaciąga do sypialni i przywiązuje do łóżka. Dziewczyna staje się więźniem we własnym domu... Z czasem więzy, które początkowo były torturą, stają się elementem zmysłowej, erotycznej gry, w której nagrodą jest prawdziwe uczucie...

New Media Concept, ISBN: 978-83-7675-146-7, 150x195, 20 s., płyta DVD: Dźwięk: 2.0, Obraz: 16:9, Czas proj: 97 min, kolor, Język: hiszpański, polski lektor, występują: Antonio Banderas, Victoria Abril i in.

 

Pedro Almodovar biografia + film Zwiąż mnie

4896