Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Federico Fellini biografia + film Miasto kobiet

3,50 zł
Brutto
Ilość

Opis filmu: "Miasto kobiet" Federico Fellini Mizoginizm, seksizm, antyfeminizm, pochwała lubieżności i samczości... Tak pisano o wielkim dziele Felliniego. Czy rzeczywiście genialny mag kina naigrawa się z kobiet, czy raczej przewrotnie podśmiewa się z mężczyzn pełnych lęków, śmiesznostek i pragnień, wiecznie uginających się za ideałem piękna i kobiecości? Oto Snaporaz, rewelacyjnie grany przez niezapomnianego Marcella Mastroianniego, podążając tropem pięknej nieznajomej, trafia na zjazd feministek. Napadnięty przez agresywne kobiety, ogarnięte szałem niczym Amazonki czy bachantki z antycznych wyobrażeń, ucieka i trafia do rezydencji podstarzałego playboya Sante Kutassa. Ten kolekcjoner seksualnych ekscesów właśnie świętuje pojawienie się swojej dziesięciotysięcznej kochanki.

New Media Concept, ISBN: 978-83-7675-145-0, 150x195, 20 s., płyta DVD: Dźwięk: 5.1, Obraz: 16:9, Czas proj: 132 min, kolor, Język: włoski, polski lektor, występują: Marcello Mastrianni, Anna Prucnal i in.

Federico Fellini biografia + film Miasto kobiet

4895