Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Sam tworzę tęczę i wieloryba Twórcze pomysły inspirowane scenami biblijnymi

2,00 zł
Brutto
Ilość

Ta książka to wspaniały zbiorek niezwykle twórczych, pomysłowych i kreatywnych projektów plastycznych i kulinarnych inspirowanych scenami biblijnymi.

Kolorowa tęcza - znak Bożego przymierza. Gwiaździste niebo Abrahama, zielone żabki, korona króla Dawida. Ryba, w której wnętrzu przebywał Jonasz, dary Trzech Mędrców i smaczne przekąski to tylko niektóre pomysły, które tu znajdziemy. Każdy projekt opatrzony został krótkim komentarzem biblijnym, dzięki czemu książka ta nie tylko zachęca do twórczej pracy, ale i zaznajamia czytelników ze Starym i Nowym Testamentem.

Odbiorcy: dzieci, które nie tylko będą rozwijać swoją kreatywność, zdolności plastyczne i manualne, ale także poznawać będą biblijne historie i wydarzenia rodzice i dziadkowie, katecheci i nauczyciele plastyki.

Dlaczego warto nabyć tę książkę w twórczy i kreatywny sposób zaznajamia dzieci z Biblią to zbiór łatwych w wykonaniu projektów plastycznych i kulinarnych niezwykle inspirujące połączenie uczenia się poprzez tworzenie
 

Jedność 2016, ISBN: 9788376609348, 210x300, 32 s., oprawa miękka


Jedność
14705