Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Rzymianie i Dinozaury na Marsie Megamiszmasz Nikalas Catlow Tim Wesson i

3,00 zł
Brutto
Ilość

Jeżeli ktoś szuka książki kreatywnej, ale również zupełnie zwariowanej, to jest tutaj dokładnie pod właściwym adresem. Rzymianie i dinozaury żyją razem i nieszczególnie zgodnie, we wnętrzu wielkiej, szklanej kopuły, na Marsie. Ale niestety nie mogą czuć się tam bezpieczni, w ich stronę zmierza  bowiem ogromna asteroida. Czy uda się im przetrwać? Z Waszą pomocą na pewno, musicie tylko złapać kredki w dłoń i ruszyć im na pomoc! W tej historii, każdy jest współautorem, bazgranie po książce jest tu dozwolone, a nawet konieczne... 

Wiem, że to zupełnie pozbawione taktu, ale pomimo tak poważnej sytuacji na Marsie...bardzo się śmiałam. Absurdalny ( i nie zawsze apetyczny) dowcip tej książeczki rozbroi każdego, szczególnie bawiły mnie rezolutne marsjańskie dinozaury, którym naprawdę nikt się nie oprze. Ale oprócz czytania i chichotania, czytelnik ma tu wiele misji do spełnienia. Trzeba narysować kratery dymiące pod kopułą, pojemniki z eliksirami w sekretnym laboratorium, pękającego ze śmiechu dinozaura i pędzącą asteroidę. Na każdej stronie czeka nowy pomysł i zadanie do dorysowania. A jeśli komuś zabraknie twórczej weny, to może skorzystać ze sciągi, zamieszczonej na końcu książki. Myślę, że nikogo nie muszę namawiać do gryzmolenia i do ratowania planety Mars, wraz z jej dzielnymi mieszkańcami.

Wielu twórczych i zabawnych chwil z Megamiszmasz! 

Zielona Sowa 2014, ISBN: 978-83-7895-699-0, 200x288, 96 s., oprawa miękka

 

Rzymianie i Dinozaury na Marsie Megamiszmasz Nikalas Catlow, Tim Wesson i ...

Zielona Sowa
6436