Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Zwerbowana miłość Paweł Szlachetko

4,00 zł
Brutto
Ilość

Agenci, morderstwa na zlecenie, archiwa komunistycznego MSW Kto po zmianie władzy utrzyma się na powierzchni, a kto pójdzie na dno Za kulisami pozornie sennego przełomu 1988/89 roku rozpoczyna się bezpardonowa walka o wpływy, wielkie pieniądze i nietykalność polityczną. W to wszystko zostaje wplątana warszawska call girl. Anna przez lata była pewna, że tylko ona może decydować o swoim jutrze. Miłość To bzdura! Liczą się tylko pieniądze - dolary, funty i marki.
A jednak pewnego dnia spotyka na swej drodze agenta SB, wyszkolonego do werbowania takich jak ona kobiet. Andrzej pozornie nadal wypełnia obowiązki w MSW, jednak w rzeczywistości rozpoczyna prywatną walkę o fortunę, ukrytą w skrytce francuskiego banku. Czy mu się uda przekonać Annę, że jest kobieta jego życia Dlaczego właśnie ona została wybrana przez agenta Jeśli dziewczyna uwierzy miłosnym zaklęciom, czy pomoże kochankowi sięgnąć po majątek A jeśli odkryje, że gra toczy się znaczonymi kartami Na grudzień 2010 r. zapowiedziano premierę filmu nakręconego na podstawie książki Zwerbowana miłość".

Muza 2010, ISBN: 9788374955492, 145x205, 368 s., oprawa miękka
 
Zwerbowana miłość Paweł Szlachetko

Muza
11283