Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Wenus bez futra Sasza Różycka

3,00 zł
Brutto
Ilość

Bezkompromisowy, pełen dystansu i do bólu szczery opis barwnego świata klubów go-go!

Wiedziona ciekawością zwyczajna dziewczyna zanurza się w fascynującej, chwilami śmiesznej, chwilami strasznej rzeczywistości, gdzie niepodzielnie rządzą pieniądz, seks i kłamstwa. Wenus bez futra to pozbawiona moralizatorstwa obserwacja życia, które tętni za drzwiami nocnych klubów. Słodko-gorzka podróż przez świat męskich pragnień. Wybuchowa mieszanka obalanych stereotypów, brudnej prawdy, pikantnej iluzji i czystej, lekko absurdalnej komedii. Zbiór prawdziwych, czasem obscenicznych historii, pouczających doświadczeń i trzeźwych wniosków, które z pewnością zadowolą wszystkich zainteresowanych odpowiedziami na pytania: "Dlaczego to robisz?", "Czemu tak drogo?" i "Czy można coś więcej? ". A także wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak wygląda kraina zakazanych fantazji.

"Czy można świadomie zrezygnować z ciepłej posadki w agencji reklamowej dla pracy striptizerki? Co takiego trzeba w sobie mieć? GRAĆ striptizerkę a BYĆ striptizerką to dwa różne doświadczenia. Pierwsze mam za sobą - w spektaklu Zaświaty wcielam się w postać takiej właśnie dziewczyny - ale dopiero kiedy przeczytałam Wenus bez futra, zrozumiałam, jak mi daleko do prawdy, jak daleko nawet do wyobrażeń o niej. Bohaterka Wenus? postanowiła, a może raczej odważyła się BYĆ striptizerką. Z jej doświadczeń powstała dosadna i bezwzględna książka odsłaniająca najbardziej wstydliwe kulisy strip-biznesu. A na koniec okazuje się przewrotnie, że BYĆ i GRAĆ to w tym zawodzie - tak samo jak w zawodzie aktorki - właściwie synonimy."

Paulina Holtz
  
"Ta książka zaspokaja ciekawość, do której nie zawsze chcemy się przyznać."

Joanna Osyda
 
Black Publishing 2015, ISBN: 9788380490024, 125x205, 296 s.,oprawa miękka


21225