Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Nieświadome błędy naszego życia Divakaruni Chitra Banerjee

2,50 zł
Brutto
Ilość

Zysk I S-Ka 2008, ISBN: 978-83-7506-152-9, 145x205, 220 s., oprawa miękka

 

Nieświadome błędy naszego życia to zbiór opowiadań poruszający tematy takie jak rodzina, kultura i pułapki jakie zastawiają na nas nasze własne wspomnienia. W historiach o podróżach i powrotach, pomyłkach, stratach i podnoszeniu się z życiowych klęsk możemy odnaleźć głębokie zrozumienie natury ludzkiej. Historie te ukazują prawdziwe lub wyobrażone zmiany, jakie zachodzą w ludzkiej duszy pod wpływem dokonywanych wyborów.

Chitra Banerjee Divakaruni - ur. w 1956 roku, pisarka, poetka i wykładowca na University of Houston (seminarium twórczego pisania). W 1976 ukończyła uniwersytet w Kalkucie i w tym samym roku przybyła do Ameryki. W 1985 otrzymała tytuł doktora na University of California, Berkeley. Divakaruni jest też współzałożycielką i prezesem organizacji Maitri, służącej pomocą kobietom z Południowej Azji i zajmującej się problemem przemocy w rodzinie. Utwory Divakaruni były publikowane w ponad 50 magazynach, w tym "The Atlantic Monthly", "Harper`s" i "The New Yorker", oraz 50 antologiach.

Tłumaczenie: Joanna Szczepańska

 

Nieświadome błędy naszego życia Divakaruni Chitra Banerjee

Zysk i Ska
Z0003128