Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Byłem ziemniaczanym oligarchą Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować John Mole

5,00 zł
Brutto
Ilość

Byłem ziemniaczanym oligarchą to kolejna znakomita powieść Johna Mole a, autora bestsellerowej książki Moja wielka grecka przygoda. Anglik, absolwent studiów MBA z piętnastoletnim doświadczeniem w międzynarodowej bankowości oraz autor kilku książek, w saunie doznaje olśnienia i postanawia otworzyć sieć restauracji szybkiej obsługi z pieczonymi ziemniakami. Nawiązuje współpracę z brytyjską restauracją oraz rosyjskim Związkiem Rolników, zyskuje dotacje z brytyjskiego Funduszu Know-How i rozpoczyna pogoń za idealnym kartoflem we wchodzącej w krwiożerczy kapitalizm Rosji. W tym czasie próbuje rozkręcać inne biznesy, pada ofiarą śpiewających energetycznych wampirów, paraduje w spódniczce baletowej, demonstruje na placu Czerwonym i jeździ na grzbiecie świni. Aż w końcu staje twarzą w twarz z rosyjskimi gangsterami.

Zakulisowe spojrzenie na nową Rosję, w której wszystko jest możliwe. Znakomicie napisana i w najwyższym stopniu zajmująca książka bada zbiorową świadomość Rosjan, jednocześnie pokazując, co trzeba zrobić, żeby rozkręcić biznes w kraju, który do niedawna stanowił ikonę komunizmu.

Adventure Travel Magazine Zabawna i wnikliwa powieść dająca sugestywny obraz prawdziwych Rosjan, ich życia, radości i smutków w pogrążonym w chaosie kraju.

Rodric Braithwaite, ambasador Wielkiej Brytanii w Moskwie w latach 1988 1992 i autor książek Across the Moscow River oraz Moskwa 1941. Największa bitwa II wojny światowej

 

Carta Blanca 2012, ISBN: 978-83-7705-216-7, 125x200, 288 s., oprawa miękka

 

Byłem ziemniaczanym oligarchą Jak prowadzić biznes w Rosji i nie zwariować John Mole

Carta Blanca
PWN0019642