Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

  • Nowy

Szaleństwo marszu Jacques Lanzmann

3,50 zł
Brutto
Ilość

Znają go wszyscy: Jacques Lanzmann to piechur wszech czasów. Od Andów po Himalaje, od lasów Saint-Germain do Tibesti, od Cévennes do Kilimandżaro, od Borneo do Reunion - przemierzył tysiące kilometrów, bacznie przyglądając się światu i sobie samemu. Ta opowieść stanowi owoc jego doświadczeń. Mówiąc o marszu - tej podstawowej aktywności, którą ludzie dziś odkrywają na nowo - porusza wszelkie aspekty, praktyczne i psychologiczne, a także duchowe.

Lanzmann udziela rad w kwestii ekwipunku, poucza, jak należy oddychać i odpoczywać w zależności od tego, czy idziemy przez pustynię, góry, przez lasy Francji czy tropikalną dżunglę. A wszystko to ubarwia anegdotami, wspomnieniami i fotografiami.

Nad całym projektem czuwała dziennikarka i redaktorka Krystyna Goldbergowa, a poszczególne tomy redagował reportażysta i tłumacz Zbigniew Stolarek

Zysk i S-ka 2010, ISBN: 978-83-7506-406-3, 143x205, 238 s., oprawa miękka

 

Szaleństwo marszu Jacques Lanzmann

Zysk i Ska
Z0012940